“Град Авто” - офиційний дилер KIA в Запоріжжі, вул. Складська, 8. Автосалон:(061) 222 14 45, СТО:(0612) 95 71 28
 
 
 
KIA
 
 
 

 

 

Kia Sportage отримав титул «Кросовер/SUV* року в Україні»!

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор бренду Kia в Україні, з гордістю повідомляє про те, що яскравий Kia Sportage визнано «Кросовером/SUV року» в рамках всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2017».

З моменту українського дебюту кросовера Kia Sportage четвертого покоління минув насичений подіями рік. За цей час новий Sportage знайшов у нашій країні тисячі прихильників та здобув славу найпопулярнішої моделі не тільки у сегменті кросоверів, але й на ринку загалом.

235

Кульмінацією 2016 року для цієї моделі став фінал всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні», під час якої Sportage було оголошено переможцем у одній з двох головних категорій – «Кросовер/SUV року».

Номінантів акції вже традиційно оцінюють громадське та експертне журі, сума балів яких і складала фінальну оцінку. Одне з найбільш складних випробувань Kia Sportage пройшло на треку спортивного комплексу «Чайка», де експертне журі, що складається з найкращих автомобільних журналістів України, перевіряло керованість, роботу систем повного приводу, комфорт кросоверів-фіналістів як на асфальтовій трасі, так і на легкому бездоріжжі.

154

Як результат, Sportage, що змагався із  такими сильними суперниками, як Jaguar F-Pace, Volkswagen Tiguan, Mitsubishi Pajero Sport, Ford Edge, Peugeot 2008, Renault Captur та Suzuki SX4, продемонстрував найкращий набір якостей.

medium-600-newdesignadvancedtechnologiesandenhancedinteriorforall-newkiasportage

У 2017 році Kia Sportage має чудові шанси ще більше зміцнити свої позиції на ринку України, адже на додачу до представлених в Україні модифікацій із п’ятьма бензиновими та дизельними двигунами буде додано ще одну, оснащену форсованим до 141 к.с. турбодизелем об’ємом 1,7 літри, агрегатований 7-ступеневою роботизованою КПП з двома зчепленнями DCT.

Незалежно від типу двигуна та трансмісії, покупець отримує чудово оснащений автомобіль за надзвичайно конкурентною ціною, що стартує від 546 490 грн.**

*Ес-Ю-Ві

**Ціни на автомобілі Kia вказані з врахуванням ПДВ станом на 07.02.2017. Продавець залишає за собою право змінювати ціну.