Новини
АВТОСАЛОН КІА ЗАПОРІЖЖЯ «ГРАД АВТО» ЗНОВУ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ КЛІЄНТІВ! Дотримуючись режиму карантину!

АВТОСАЛОН КІА ЗАПОРІЖЖЯ «ГРАД АВТО» ЗНОВУ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ КЛІЄНТІВ! Дотримуючись режиму карантину!

2020-04-08

Шановні клієнти, починаючи з 07.04.2020 автосалон КІА ЗАПОРІЖЖЯ «ГРАД АВТО» знову приймає гостей і проводить очні консультації. Як і раніше, безпека клієнтів і співробітників залишається пріоритетом, тому ми дотримуємося суворих санітарно-гігієнічних стандартів і продовжуємо підтримувати онлайн торгівлю в повному обсязі.

 

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України №255 від 2 квітня 2020 року, офіційний дилер KIA КІА ЗАПОРІЖЖЯ «ГРАД АВТО» знову доступний для відвідування клієнтами і, поряд з гамою послуг з придбання автомобілів онлайн, з радістю наддасть покупцям очні консультації та продемонструє весь доступний в Україна модельний ряд автомобілів KIA.

 

 

Наш салон продовжує функціонувати в режимі карантину. Безпека, комфорт наших клієнтів і співробітників залишаються головним пріоритетом. Як і раніше, автосалон і сервісна зона піддаються регулярній обробці дезінфікуючими засобами, співробітники мають засоби індивідуального захисту у вигляді масок, рукавичок і захисних окулярів, вони також дотримуються дистанції під час консультування клієнтів.

 

 

У повному обсязі продовжує функціонувати і надавати гарантійні і пост-гарантійні послуги наш сервіс. Нагадаємо, що на період карантину для власників KIA діють спеціальні гарантійні умови https://kia.zp.ua/news/kia-v-ukrajini-prodovzhuye-garantiyu-na-avtomobili-na-period-karantinu

 

Клієнти, які строго дотримуються карантинних норм, і не знаходять можливості відвідати салон особисто, можуть здійснити покупку будь-якого з представлених в Україні автомобіля KIA онлайн https://kia.zp.ua/feedback-request

Як обрати та замовити KIA онлайн дивіться в нашому відео.

 

Очікуємо на вас у офіційному салоні КІА ЗАПОРІЖЖЯ «ГРАД АВТО») за адресою:

вул. СКЛАДСЬКА, 8.

 

 

Міцного здоров'я і приємних покупок!